• Recent
4 SZTUK motocykl Turn signal światła czarny nadaje LED motocykl wskaźnik migacz harley moto flashers lampy Przednie i Tylne 2 par

4 SZTUK motocykl Turn signal światła czarny nadaje LED motocykl wskaźnik migacz harley moto flashers lampy Przednie i Tylne 2 par

€ 20.77

witamy na naszej Markiaromat Moto Akcesoriaprofesjonalne Części Pojazdów sklepu, życzymy udanych shoppig czas!!!! jesteśmy przekonani, że nasze Części Silnika jest z najlepszych jakości na Aliexpress! LED Kolory : żółtymateriał : aluminiumźródło światła : LEDfunkcja : włącz indicator lightzastosowanie : Motocykl ATV skuter elektrycznynapięcie : 12 Vpołączenia : 2 zestaw przewodów (linii energetycznej i przewodów uziemienia)cechy produktu : -wysokiej jakości tworzywa ABS shell.-Super kulminacyjnym DOPROWADZIŁO zapewnia maksymalną widoczność i bezpieczeństwa.wodoodporna i anty wiatr i deszcz dowód 1. SHIPPING WORLDWIDE. (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. 1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty jej był otrzymał. jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA CI Zwrot LUB WYMIANĘ. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW! koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i twój po #.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress.

Dane produktu

Nazwa marki:
lizoai
Typ artykułu:
Włącz Sygnał Świetlny

Więcej produktów w kategorii